I Ty możesz wspomóc Chórtownię!

I Ty możesz wspomóc Chórtownię!

Chórtownia to wyjątkowe miejsce w polskim internecie – skarbnica wiedzy o śpiewie chóralnym, kalendarium, forum dyskusyjne i tablica ogłoszeniowa w jednym. Warto wspierać ten portal – dziś możemy to zrobić bez wychodzenia z domu! Szczegóły znajdziecie na https://chortownia.org/index.php?vaction=newsy&rodzaj=aktualnosci&nid=7366&jezyk=1&fbclid=IwAR3RVl7VZNAXveGb9EhwkOKzc_V74hBNrwphrhpDVLvBllL6eAx2lSMEZuk:

Jeżeli robisz jakiekolwiek zakupy przez internet, możesz przy okazji bardzo łatwo wesprzeć naszą działalność, zupełnie za darmo!

Nawet najmniejsza darowizna, jaką zrobisz przy okazji zakupów w normalnych cenach, pomoże nam wspierać środowisko chóralne i realizować wariackie projekty, takie jak np. #całapolskaśpiewawdomu czy Chóralne Prawo Jazdy. Pamiętaj o nas przy codziennych internetowych sprawunkach i nie przejmuj się tym, że kwoty są niewielkie! To właśnie z pojedynczych złotówek składają się tysiące i miliony! 
Można to zrobić rejestrując się w serwisie FaniMani, platfofmie fundraisingowej wspierającej oganizacje NGO.

Najlepiej przejść przez tego linka z zaproszeniem: https://fanimani.pl/zaproszenie/24542/b61e6abe29d74e20ba4eba64a8b9504f/

i od razu zainstalować Przypominajkę, czyli wtyczkę do przeglądarki, która powie, czy sklep internetowy, w którym aktualnie jesteś (a jest ich ponad 1000), uczestniczy w tym programie.

Zapraszamy! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.