Agnieszka Kubik opowiada o tajnikach Cantatu (WIDEO)

Agnieszka Kubik opowiada o tajnikach Cantatu (WIDEO)

Legnica Cantat to bez wątpienia jedna z kulturalnych wizytówek Legnicy. Z wielkim smutkiem publikowaliśmy informację o odwołaniu tegorocznej, 51. edycji festiwalu. I choć na Festiwal Chóralny musimy czekać do 2021, dziś proponujemy Wam krótką podróż po tajnikach realizacji naszej imprezy.

Jak wygląda proces przygotowań do trwającego kilka dni festiwalu? Z jakimi obowiązkami musimy się mierzyć na co dzień? O Festiwalu Chóralnym Legnica Cantat „od kuchni” opowiada Agnieszka Kubik – wieloletnia organizatorka imprezy.

„Ogólnopolski Turniej Chórów Legnica Cantat” – od kuchni. 🙂

Legnica Cantat to bez wątpienia jedna z kulturalnych wizytówek Legnicy. Z wielki smutkiem publikowaliśmy informację o odwołaniu tegorocznej – 51 edycji festiwalu.Jak wygląda proces przygotowań do trwającego kilka dni festiwalu? Jakie obowiązki spoczywają na organizatorach? O Legnicy Cantat "od kuchni" opowiada Agnieszka Kubik – wieloletnia organizatorka tego największego festiwalu chóralnego w naszym regionie._________Więcej materiałów związanych z LC znajdziecie na stronie www.legnica-cantat.pl

Opublikowany przez W Legnicy nic się nie dzieje. Środa, 15 kwietnia 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published.