Legnica Cantat 51. przeniesiony na rok 2021

Legnica Cantat 51. przeniesiony na rok 2021

Zgodnie z zarządzeniem Prezydenta Miasta Legnicy z 27 marca w sprawie zakazu organizowania zajęć i imprez do 30 czerwca 2020, Legnickie Centrum Kultury postanowiło przełożyć termin 51. edycji Festiwalu Chóralnego Legnica Cantat na rok 2021.

Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie zespoły zakwalifikowane do konkursu zaśpiewają na przeniesionym na przyszły rok Festiwalu. Już dziś zapraszamy do Legnicy w dniach 21-23 maja 2021. Zachęcamy też do odwiedzania naszych miejsc w sieci – strony www.legnica-cantat.pl oraz profilu www.legnicacantat.bandcamp.com, na którym już niedługo pojawią się kolejne niedostępne nigdzie nagrania.

Najbliższe miesiące to czas ogromnej próby dla nas wszystkich – czas dyscypliny i uciążliwej, ale koniecznej, izolacji. Kultura jednak nie znika – będzie nadal docierała do Was, choć w innej formie; głównie za pośrednictwem naszych kanałów społecznościowych, do śledzenia których serdecznie zapraszamy. Tymczasem dbajcie o siebie, Waszych bliskich i przestrzegajcie zaleceń służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Nie ma teraz nic ważniejszego niż nasze zdrowie i życie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.