Chóralny Warsztat Wokalny w Filharmonii Lubelskiej

Chóralny Warsztat Wokalny w Filharmonii Lubelskiej

Informujemy o bardzo ciekawej inicjatywie dla wszystkich, którzy (niezależnie od wieku) chcieliby doskonalić swoje umiejętności śpiewu – Filharmonia Lubelska zaprasza na Chóralny Warsztat Wokalny „Co w głosie piszczy”. Polecamy! 

Szczegółów możemy dowiedzieć się ze strony organizatora:

Śpiew to życie!
Śpiewanie w chórze to sposób na szczęśliwe życie. Zapraszamy na chóralne warsztaty wokalne z Chórem Kameralnym Filharmonii Lubelskiej, które poprowadzi jego dyrygent i kierownik artystyczny Dawid Jarząb. Towarzyszyć nam będzie wspaniała muzyka chóralna. Zanurzymy się wspólnie w magiczny świat cudownych dźwięków, będziemy odkrywać prawdziwą siłę i możliwości naszego głosu, zastanawiać się nad fenomenem śpiewania w chórze, a także zaglądać za kulisy pracy zawodowych muzyków.
Grupy zorganizowane (chóry, zespoły wokalne, schole itp.) mogą, po przesłaniu informacji wraz z egzemplarzem nut na adres a.kabulska@filharmonialubelska.pl, przygotować własne utwory, które posłużą jako materiał do ćwiczeń podczas warsztatów.

Więcej informacji: http://www.filharmonialubelska.pl/pl,0,s257,d781,choralny_warsztat_wokalny_dla_dzieci_mlodziezy_i_doroslych_co_w_glosie_piszczy.html oraz https://www.facebook.com/events/606159106849187/

Leave a Reply

Your email address will not be published.